Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog mesajları '2018' 'Mart'

LÜFER BALIKÇILIĞI

lufer_avlama_teknikleri

Balıkçıların gözdesi Lüfer nasıl tutulur? Lüfer Nasıl Avlanır? Lüfer avının sırları nelerdir? Lüfer balıkçılığının yasakları ve asgari boyları nelerdir? 

CRESSİ DALIŞ MALZEMELERİ

cressi_dalis_malzemeleri

Cressi dünyanın en iyi su sporu ekipmanları üreticisidir. 90'dan fazla ülkeye 300'den fazla ürün çeşidi sunan İtalyan markası tüplü dalış, şnorkel, yüzme ve zıpkınla balık avlamada yani piyasanın tamamında tam donanım ve aksesuar serisi üreten dünyanın sayılı markalarından biridir.

 

 

İSTAVRİT BALIKÇILIĞI

istavrit

İstavrit Nasıl Avlanır? İstavrit Avında Nelere Dikkat etmek Gerekir? İstavrit Avında Ne Tarz Ekipmanlar Kullanılmalıdır?

ALABALIK AVCILIĞI

 

Alabalık Nasıl Avlanır? Alabalık Avında Nelere Dikkat etmek Gerekir? Alabalık Avında Ne Tarz Ekipmanlar Kullanılmalıdır?

PENN OLTA MAKİNELERİ VE KAMIŞLARI

PENN_TURKIYE

 

Bir Amerikan markası olan Penn dünyanın en başarılı olta kamışı ve olta makinesi üreticilerinden biridir. 1932’den bu yana hizmet veren şirket büyük balıkların avlanmasında kullanılan güçlü ve uzun ömürlü olta makineleriyle ün kazanmıştır. Penn tüm balık avlama yöntemlerine uygun olta makinesi ve olta kamışı üretmektedir.  IGFA'da 1400'ün üzerinde dünya rekoru Penn ekipmanları kullanılarak kırılmıştır.