Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog mesajları '2018' 'Haziran'

LRF BALIKÇILIĞI

lrf_olta_kamis_makine_misina-sahte

 

LRF Balıkçılığı Nasıl Yapılır? LRF Balıkçılığı hangi ekipmanlarla yapılır? Lrf için hangi sahte yemler kullanılır? Lrf için hangi olta kamışı kullanılır? Lrf için hangş olta makinesi kullanılır? Lrf için hangi silikon yemler kullanılır? Lrf için hangi Jighead'ler kullanılır? Lrf ile hangi balıklar yakalanır?

 

ALBASTAR 2913 DROPKING OLTA KAMIŞI

dropking_spin_olta_kamisi

 

Albastar 7-28 Aksiyonlu Dropking Olta Kamışı 3 kg Zorlama Testini Başarıyla Geçti. Spin kamışları arasında uygun fiyata en yüksek performası kullanıcılarına sunmaya hazırlanan Albastar, Dropking Olta Kamışı ile oldukça iddalı...

ALBASTAR 2263 CRITICAL LRF KAMIŞ

alba_crtical_lrf_kamis

2018 yılına damgasını vuran Albastar Critical LRF Olta Kamışı 1.5 kg'lık zorlama testinden başarıyla geçti. Muhteşem karbon kalitesi ,ultra ekonomik fiyatı ve dayanıklı yapısıyla LRF kamışları içerisinde en iddalı ürünler arasına girmeyi başardı.

PENN CONFLICT OLTA MAKİNESİ DRAG TESTİ

penn_conflict_olta_makinesi

Penn, Conflict II Olta Makinesiyle spin makineleri içerisinde şimdiye dek sunduğu en güçlü performans ile en hafif makineyi kullanıcıları ile buluşturdu.

%100 FLOUROCARBON MİSİNA NEDİR? SAHTELERİNDEN NASIL AYRILIR?

sufix_super_21

 

Fluorocarbon misina nedir? Monoflament misinalardan farkı nedir? Fluorocarbon misinaların avantajları nelerdir? Fluorocarbon misina sahtelerinden nasıl ayrılır?