Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog

SAZAN BALIKÇILIĞI

sazan_balıkcılıgı_123

 

Sazan Balıkçılığı Nasıl Yapılır? Sazan Balıkçılığı Nerede Yapılır?  Sazan Avı Hangi Ekipmanlarla Yapılır? Sazan Avında Kullanılan Olta Kamışları Nelerdir? Sazan Balıkçılığında Kullanılan Olta Makineleri Nelerdir? Sazan Balıkçılığında Kullanılan İğneler Nelerdir? Sazan Avında Kullanılan Olta Misinaları Nelerdir?

SUFIX MONO MİSİNALAR

sufix_monofilament_misinalar

Balıkçılıkta en önemli hususlardan biri misina seçimidir. Kalitesiz bir misina çoğunlukla takımı kaybetmenize yol açar. EFTTA tarafından onaylanmış gerçek çeker değeriyle kullanıcısına sunulan Sufix Misinalar dünyanın en kaliteli misinaları arasındadır.

 

KALAMAR AVI NASIL YAPILIR?

kalamar_zokası_yozuri

 

Kalamar Avı Nasıl Yapılır? Kalamar avında hangi ekipmananlar kullanılır? Kalamar zokası nedir? En iyi kalamar zokaları nelerdir? Kalamar avı nerede yapılır? Kalamar avında hangi olta kamışı kullanılır? Kalamar avında hangi olta makinesi kullanılır?

LRF BALIKÇILIĞI

lrf_olta_kamis_makine_misina-sahte

 

LRF Balıkçılığı Nasıl Yapılır? LRF Balıkçılığı hangi ekipmanlarla yapılır? Lrf için hangi sahte yemler kullanılır? Lrf için hangi olta kamışı kullanılır? Lrf için hangş olta makinesi kullanılır? Lrf için hangi silikon yemler kullanılır? Lrf için hangi Jighead'ler kullanılır? Lrf ile hangi balıklar yakalanır?

 

ALBASTAR 2913 DROPKING OLTA KAMIŞI

dropking_spin_olta_kamisi

 

Albastar 7-28 Aksiyonlu Dropking Olta Kamışı 3 kg Zorlama Testini Başarıyla Geçti. Spin kamışları arasında uygun fiyata en yüksek performası kullanıcılarına sunmaya hazırlanan Albastar, Dropking Olta Kamışı ile oldukça iddalı...

ALBASTAR 2263 CRITICAL LRF KAMIŞ

alba_crtical_lrf_kamis

2018 yılına damgasını vuran Albastar Critical LRF Olta Kamışı 1.5 kg'lık zorlama testinden başarıyla geçti. Muhteşem karbon kalitesi ,ultra ekonomik fiyatı ve dayanıklı yapısıyla LRF kamışları içerisinde en iddalı ürünler arasına girmeyi başardı.

PENN CONFLICT OLTA MAKİNESİ DRAG TESTİ

penn_conflict_olta_makinesi

Penn, Conflict II Olta Makinesiyle spin makineleri içerisinde şimdiye dek sunduğu en güçlü performans ile en hafif makineyi kullanıcıları ile buluşturdu.

%100 FLOUROCARBON MİSİNA NEDİR? SAHTELERİNDEN NASIL AYRILIR?

sufix_super_21

 

Fluorocarbon misina nedir? Monoflament misinalardan farkı nedir? Fluorocarbon misinaların avantajları nelerdir? Fluorocarbon misina sahtelerinden nasıl ayrılır?

 

KISIK BALIK TEKNİK SERVİS

albastar_servis


Türkiye’nin alanında en iyi olta makinesi ve olta kamışı teknik servis, tamir ve bakum imkanını vermekteyiz. Kullanıcıdan kaynaklı olmayan tüm ürünlerde birebir değişim yapmaktayız. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemlerde ise bedelli parça ve bedelsiz teknik servis hizmeti sunmaktayız. İstoç Genel Merkezimizde bulunan teknik servisimiz müşterilerimize en hızlı teknik servis imkanını vermeyi hedefler. Teknik servisimize getirdiğiniz ürünlerimizi aynı gün içinde tamir ederek teslim etmeye çalışmaktayız.

JİGGİNG BALIKÇILIĞI

gomoku_koika

Jigging, diğer balık avı yöntemleriyle ulaşamayacağınız derinlikteki büyük balıkları jig adı verilen ağır metal suni yemler yardımıyla cezbetmeye dayanan balıkçılık yöntemidir.