Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog

LÜFER BALIKÇILIĞI

lufer_avlama_teknikleri

Balıkçıların gözdesi Lüfer nasıl tutulur? Lüfer Nasıl Avlanır? Lüfer avının sırları nelerdir? Lüfer balıkçılığının yasakları ve asgari boyları nelerdir? 

CRESSİ DALIŞ MALZEMELERİ

cressi_dalis_malzemeleri

Cressi dünyanın en iyi su sporu ekipmanları üreticisidir. 90'dan fazla ülkeye 300'den fazla ürün çeşidi sunan İtalyan markası tüplü dalış, şnorkel, yüzme ve zıpkınla balık avlamada yani piyasanın tamamında tam donanım ve aksesuar serisi üreten dünyanın sayılı markalarından biridir.

 

 

İSTAVRİT BALIKÇILIĞI

istavrit

İstavrit Nasıl Avlanır? İstavrit Avında Nelere Dikkat etmek Gerekir? İstavrit Avında Ne Tarz Ekipmanlar Kullanılmalıdır?

ALABALIK AVCILIĞI

 

Alabalık Nasıl Avlanır? Alabalık Avında Nelere Dikkat etmek Gerekir? Alabalık Avında Ne Tarz Ekipmanlar Kullanılmalıdır?

PENN OLTA MAKİNELERİ VE KAMIŞLARI

PENN_TURKIYE

 

Bir Amerikan markası olan Penn dünyanın en başarılı olta kamışı ve olta makinesi üreticilerinden biridir. 1932’den bu yana hizmet veren şirket büyük balıkların avlanmasında kullanılan güçlü ve uzun ömürlü olta makineleriyle ün kazanmıştır. Penn tüm balık avlama yöntemlerine uygun olta makinesi ve olta kamışı üretmektedir.  IGFA'da 1400'ün üzerinde dünya rekoru Penn ekipmanları kullanılarak kırılmıştır.

TURNA AVCILIĞı

turna_pike

 

Turna nasıl avlanır? Turna Avlama Teknikleri? Turna Avında En Doğru Ekipman Nasıl Seçilir?

SPİN BALIK AVCILIĞI

 

Spin Balık Avcılığı Nedir? At-Çek'te En Doğru Ekipmanlar ve Aksesuar Nasıl Seçilir?

ALBASTAR

1996 yılında piyasada Türkiye sularına uygun yeteri kadar ürün çeşitliliği olmadığını fark eden ve bu ihtiyaçları gidermek adına ilk adımı atan Kısık Balık kendi markasını oluşturmaya karar vermiştir. 1997’de kamış ve makine ile piyasaya adım atan Alba Star kısa sürede adını duyurmuştur. Makul fiyata en yüksek performansı müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Albastar bunu her daim başarmıştır. Hem fiyat ulaşılabilirliği hem de kalitenin birleşiminden yola çıkan marka kısa sürede büyük başarıya ulaşmıştır. Bugün Alba Star markası tatlı ve tuzlu sularda kullanılmak üzere; kamış, makine, iğne, misina ve sahte yemler başta olmak üzere    20’den fazla kategoride 2000’den fazla ürün çeşidini müşterilerine sunmaktadır.

RAPALA SAHTE BALIKLARI

rapala_max_rap

Rapala dünyanın en iyi sahte balıklarını üretir. Her yıl 20 milyondan fazla sahte balık satışı yapar. Taklit edilemez benzersiz üretimiyle her bir sahte balık moddeline farklı bir aksiyon ekler. Çok uzun uğraşlar sonucu özenle üretilir, fabrikadan çıkmadan önce su tanklarında tek tek test edilirler. Rapala sahte balıklarının diğer markaların suni yemlerinden ayıran en önemli özellik ise karşı konulamayan yaralı balık eylemidir. Yazının devamında Rapala sahte balık çeşitlerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.