Arama
Flitreler
Kapat

Rapala

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

RAPALA BX JOINTED SHAD 60MM OLTA YEMİ

Rapala'nın BX Serisi cazibeleri, balsa'nın sunduğu canlı, tepki verici eylemi, onları en aşırı, engebeli koşullarda boğma seçeneği ile birleştirir. Field & Stream tarafından "En İyinin En İyisi" olarak tanınan 2013 Lure, şimdiye kadar en canlı, en zorlu balsa çekirdeği yemleridir. İç taraftaki Balsa, her biri dayanıklı bir kopolimer kabuk ile rakipsiz tokluklar için kaplanmıştır. Bonus olarak, bu yapı, daha önce görülen herhangi bir şeyin aksine, en inanılmaz, hayata benzer kaplamalara olanak tanır.
₺72,93 KDV dahil

RAPALA BX MINNOW BXM10 100MM OLTA YEMİ

Patent sahibi bu ürün, balza ağacı çekirdeğinden üretilir ve dayanıklı eşpolimerle kaplanır.?BX MINNOW? size en yavaş geri sarımlarda dahi mükemmel hassasiyet sağlar.Hızlı ve agresif teknikle de kullanılabilir.Güçlü yırtıcı hayvanlar için birebirdir.Uzun atışlar için mükemmel bir dengeli ağırlığı vardır.
₺64,27 KDV dahil

RAPALA BX WAKING MINNOW 130MM OLTA YEMİ

Böyle inanılmaz bir performansla yüzen bir yüzey yayan yemdir. Her avcı, geniş uyanış eyleminin parlaklığını görecek ve yemin kendisine daha yakından bakacak. Üstün sağlam tasarımı ile sağlam, dayanıklı bir kopolimer kabuklu canlı balsa çekirdeği, gün boyunca dövülmesini sağlar. Kolay döküm, dinamik yanıp sönen, yuvarlanma hareketi için yavaşça alıp karıştırın.
₺71,14 KDV dahil

RAPALA BXS SWIMMER 120MM OLTA YEMİ

Rapala'dan BX ™ serisi, balıkçılara, en aşırı, engebeli koşullarda balık avlama seçeneği ile canlı ve hassas bir balsa ağacı cazibesi sunar. Gerçekten harika bir parça, onlar şimdiye kadar en canlı, en zorlu Balsa yemleridir. BX ™ Serisini çok yönlü hale getiren şey, rakipsiz tokluk için , dayanıklı bir kopolimer kabuğa sahip balsa içimiz olması gerçeğidir. Artı, dış kabuk, daha önce bir balsa temelli cazibe üzerinde görülen herhangi bir şeyin aksine hayata benzer bir görünüm kazandırır.
₺71,14 KDV dahil