Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın:
 
Arama
Flitreler
Kapat

Storm

DİLEDİĞİN YERE AT.
DİLEDİĞİN YERDE YAKALA.

GÖVDE 14 CM MINNOW   JIG AĞIRLIĞI 12 GR.   •   GÖVDE 11 CM MINNOW   JIG AĞIRLIĞI 7 GR.   •   GÖVDE 9CM MINNOW   JIG AĞIRLIĞI 3,5 GR.

STORM 360GT SEARCHBAIT NEDİR?

Storm'dan 360GT Searchbait; her yerde ve her yetenek düzeyinden herkesin kolaylıkla avlanabileceği son derece güven veren ve cazibeye sahip bir yemdir.

Büyük kuyruğu ve esnek PVC gövde tasarımı ile 360 GT Searchbait dalgaları çılgınlar gibi teper ve kaçmaya çalışan korkmuş ince yapılı bir balık(minnow) gibi bir yandan öte yana salınır.

Neredeyse 180 derece dans edebilmesi standart bir sarım sırasında maksimum parıldama sağlar. Yumuşak gövde yapısı, iç yem ile tamamlanan kalıplanmış ABS yem takma ucu (jig head) ve VMC siyah kıyı kancası ile tamamen eşleşir.

İstediğiniz yöne atın ve sarın. 360GT Searchbait, daha fazla balık yakalamanız için daha geniş bir suya hükmetmenizi sağlasın.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ EN İYİ YEM

TÜM SEVİYEDEN BALIKÇILARIN HER YERDE AVLANABİLMESİ İÇİN TASARLANDI

HAREKETLİ JIGHEAD BAŞLIĞIEN DOĞAL GÖRÜNÜM İÇİN GÖVDEYLE MÜKEMMEL BİR UYUM SAĞLARKEN KIVRIMLI KUYRUK TASARIMI DA HER HIZDA EN İYİ HAREKETİ SAĞLAR.

ÖZEL VMC® COASTAL BLACK™ KANCA TASARIMIHAREKET KABİLİYETİNİ ARTIRAN BÜYÜTÜLMÜŞ MİSİNE BAĞLANTISI. 60 DERECELİK AÇISI YEMİN KUSURSUZ YÜZMESİNİ SAĞLAR.

SINGLE BALL RATTLE(TİTREŞİMLİ BALIK)360GT SEARCHBAIT’İN ABS PLASTİKTEN JİGHEAD’İNİN İÇİNDE YER ALIR. 360GT SEARCHBAIT GELENEKSEL METAL JİGHEAD’LERDEN FARKLI OLARAK, ALIŞILMIŞ PLASTİK YEMLERDE OLDUĞU GİBİ SAĞ VE SOL TARAFI AYRICA ÜRETİLİP , İÇİNE METAL TOP EKLENEREK BİRLEŞTİRİLİR. 360GT SEARCHBAIT , İÇİNDEKİ METAL TOP BALIK YÜZERKEN SAĞA SOLA ÇARPARAK BALIĞI ÇAĞIRAN BİR SES ÇIKARTIR.

WEEDLESS(OT KORUYUCU)OTLARDAN KORUMAK İÇİN SERT ÇUBUĞU VARDIR VE BU ÇUBUK SAYESİNDE OLUŞABİLİECEK ENGELLERDEN BALIĞI UZAKLAŞTIRIR. BİR BALIĞIN İĞNEYİ ISIRMASI HALİNDE İSE İĞNEDEN KURTULMASINI ZORLAŞTIRIR. BU OT KORUYUCU , VMC İĞNENİN UCUNU VE EĞİMİNİ DE KORUR. DAHA AZ SUDA TAKILMAYI VE DAHA İYİ İĞNE SİLİKON BİRLEŞMESİNİ TAAHHÜT EDER.

KOLAY KURULUMYEM GÖVDESİNDE BELİRTİLMİŞ GİRİŞ VE ÇIKIŞ DELİKLERİ.

KALİTELİ TASARIMLARÜST DÜZEY RENKLER VE ÖZEL 3 BOYUTLU HOLOGRAFİK GÖZLER.

FTALATSIZ; YEM İÇERİSİNDE SAĞLIĞA ZARARLI FTALAT MADDESİ KULLANILMAMAKTADIR

ÇAĞDAŞ VE DOĞA DOSTU PAKET

3 FARKLI GÖVDE BOYUTUGÖVDEDE BELİRTİLMİŞ KANCA KANALI VE ÇIKIŞ DELİĞİYLE KOLAY KURULUM

MÜKEMMELLİK İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ HAREKETLİ KANCA KAFASI VE GÖVDE UYUMU

TÜM DÜNYA ÇAPINDA KULLANILMAK ÜZERE TASARLANAN STORM® 360GT SEARCHBAIT, ÇEŞİTLİ DOĞAL RENKLERLE KARŞI KONULAMAZ BİR HAREKETİ BİRLEŞTİRİR. DEĞİŞKEN BOYUTLARI VE EN İYİ SUNUM İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ PARLAKLIK BOYUTUYLA TAM PERFORMANS SAĞLAR.

CI CHARTREUSE ICE

H HERRING

LC LIMETREUSE

MD MEDIC

PI PEARLICE

TB TRU BLUE

GA  GAGA

HDI HOUDINI

LS LEWD SHRIMP

MRL MARILYN

SO SUNSET

WB WANNABE

360GT SEARCHBAIT, KISA SÜREDE TÜM SEVİYELERDEKİ OLTA BALIKÇILARININ İLK TERCİHİ HALİNE GELİYOR.

STORM® 360GT SEARCHBAIT™ İLE DAHA GENİŞ SULARDA DAHA FAZLA BALIK

MINNETONKA, Minn. (1 Ocak 2017) — Kurnaz balıklar sizden saklanıyor mu? Ekibinizi toplayın ve dünyanın en saygın profesyonel olta balıkçılarının neredeyse her yerde sürekli kullandığı yeni bir ultra-kullanışlı yem olan Storm® 360GT Searchbait™’i suya fırlatın.

Efsane olta balıkçısı Al Lindner, “Bir olta yemi, balıkların saklanmak için birçok yer bulabileceği geniş bir alanda yatay bir şekilde hareket ederek balıkları kendine çekmesi için tasarlanan bir tuzaktır. Aslında yaptığınız şey suda büyük bir alanı tarayabilmek için oltayı en uzağa sallamak ve ardından çekmektir ve bir balığı saklandığı yerden çıkardığınızda, elinize geçen fırsatlardan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çekişi yavaşlatma imkânı verir. Olta yemiyle balık tutmak bundan ibarettir” diyor.

Kurulduktan sonra Storm 360GT Searchbait, çok geçmeden Lindner’in alet takımında yerini aldı ve yakalama kalitesini ve ismindeki “GT” güvencesini kanıtladı.

“Bu gerçekten ‘harika’ bir yem. Gördüklerim arasında evrensel bir yem olmaya en yakın şey. Balıklar buna bayılıyor. Gerçekten bayılıyorlar!” diyor Lindner.

Uzman ve acemi olta balıkçıları da bu yeme bayılacak.

FLW 2012 şampiyonluk turnuvasının galibi olan Jacob Wheeler, “Her zaman gerçekçi görünen ve büyük bir alana ulaşabilen bir olta yemi arıyorum. Storm 360GT Searchbait ise o kadar gerçekçi ve harika ki tüm ihtiyacımı karşılıyor. İnanılmaz! Bu yem başlı başına bir kalite” diyor.

1999 Bassmaster Classic şampiyonu Davy Hite da aynı fikirde.

İki kere Bassmaster Yılın Olta Balıkçısı seçilen Hite, “Bu olta yemi, dünyanın herhangi bir yerindeki tüm balıkları yakalayabilir” diyor.

Storm 360GT Searchbait, tek parça balık iğnesiyle gerçekçi, 3 boyutlu holografik gözlerin bulunduğu ftalatsız yumuşak bir gövdeyi ve tüm çekiş hızlarında inanılmaz bir performans sağlayan içe doğru yatık kuyruğu birleştirerek elde edilebilecek en doğal hareket yanılsamasını oluşturuyor.

“Eğimli kuyruk tasarımının birkaç faydası var. İlk olarak sudayken yemin titremesini ve balıkların yemi hissetmesini sağlıyor. İkinci olarak kıvrılarak uzanan ince kuyruğu, bir balığın sudaki hareketi gibi yemin sağa ve sola doğru salınmasını sağlıyor” diyor Hite.

Ek özellikler:

·       Yemin hareket kabiliyetini artıran büyütülmüş misine bağlantısına sahip özel bir VMC® Coastal Black™ kanca.

·       Yemin en doğru pozisyonda yüzmesini sağlayan ve balıkçının başarılı bir bağlantı kurma şansını artıran iğne üzerindeki 60 derecelik kanca açısı.

·       Yumuşak yem gövdesinin üzerinde doğru kurulum yapılabilmesi için işaretlenmiş giriş ve çıkış delikleri.

Kolay kullanımı bu yemi, uzmanlık seviyeleri fark etmeksizin tüm olta balıkçıları için ilk tercih haline getirecek.

“Beklemeye ve bir şeylerin üzerine atlamaya gerek yok. Yapmanız gereken tek şey yemi fırlatmak ve çekmek. Hepsi bu kadar” diyor Lindner.

360GT Searchbait yemler ucuz olmakla kalmıyor aynı zamanda balıkları yakalamak için yüksek kalite oltalar ve makaralar gerektirmiyor. “Herhangi biri sahip olduğu herhangi bir balıkçılık ekipmanıyla bu yemi kullanabilir. Makaranın ve oltanın ne olduğu pek de önemli değil” diyor Hite.

Sizden saklanabileceğini düşünen balıkları ortaya çıkarmak için oltanızı tüm doğrultularda fırlatın. Storm 360GT Searchbait yeminin geliştirme müdürü olan Mark Fisher, “Temel olarak, yapmanız gereken tek şey oltanızı bulunduğunuz konumun 360 derecelik tüm çevresine fırlatmak” diyor ve isminin nereden geldiğine dair daha fazla bilgi veriyor.

Wheeler’a göre 360GT Searchbait, bu sezon Bassmaster Elite Series’de Florida’dan New York’a kadar farklı alanlarla yarışırken kendisine bir avantaj sağlayacak.

“Bu yemi, birçok farklı uygulamada ve birçok farklı durumda kullanacağım. Onu eşsiz yapan şeylerden biri de bu. Bu işi nerede ve nasıl yapıyorsanız yapın, bu yem gidip o balıkları yakalıyor” diyor Wheeler.

360GT Searchbait yemi 11 ayrı renk seçeneğiyle gelir: Chartreuse Ice, Gaga, Herring, Houdini, Hot Olive, Marilyn, Pearl Ice, Smokin’ Ghost, Smelt, Tru Blue ve Volunteer. 1.25 cm – 3,5 gram; 11.25 cm – 7 gram ve 13,75 cm – 10,5 gram olmak üzere üç ayrı boyutu vardır. Her bir boyutta, paket halinde önceden kurulmuş bir yem ve iki tane ekstra gövde bulunur.

“Yüzen her şeyi yakalamak için kusursuz olan bu yem ve iğneli başlığı tek bir paket halinde satılmak üzere üretildi. Daha geniş sularda daha fazla balık avlamaya hazırsanız, Storm 360GT Searchbait yeminizi oltanıza takın ve fırlatmaya başlayın” diyor Hite.