Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog

BAITCASTING SİSTEMİNDE BALIKÇILIK

kısık_balık_baitcasting

Baitcasting sisteminde nasıl balıkçılık yapılır? Bait casting sisteminde hangi tarz kamışlar kullanılır ? Baitcasting sisteminde hangi tarz makineler kullanılır?

YENİ! ALBASTAR DINAMICA SPIN KAMIŞ

albastar_spin_dinamica

 

YENİ! ALBASTAR DINAMICA SPIN KAMIŞ 3 KG ZORLAMA TESTİ

ALBASTAR RETRO 50 OLTA MAKİNESİ

albastar_retro50_olta-makinesi

 

ALBASTAR RETRO 50 OLTA MAKİNESİ 10 KG DRAG TESTİ!!!

 

ALBASTAR RIGID STAR TEKNE KAMIŞI

rigit_star_tekne_kamisi

10 KG'lık Zorlama Testi !!! Albastar Rigid Star Tekne Kamışı Testi Başarı İle Tamamladı !!!

PALAMUT BALIKÇILIĞI

palamut_balikciligi

 

Palamut Balıkçılığı Nasıl Yapılır? Palamut Balıkçılığında Hangi Ekipmanlar Kullanılır?

SAZAN BALIKÇILIĞI

sazan_balıkcılıgı_123

 

Sazan Balıkçılığı Nasıl Yapılır? Sazan Balıkçılığı Nerede Yapılır?  Sazan Avı Hangi Ekipmanlarla Yapılır? Sazan Avında Kullanılan Olta Kamışları Nelerdir? Sazan Balıkçılığında Kullanılan Olta Makineleri Nelerdir? Sazan Balıkçılığında Kullanılan İğneler Nelerdir? Sazan Avında Kullanılan Olta Misinaları Nelerdir?

SUFIX MONO MİSİNALAR

sufix_monofilament_misinalar

Balıkçılıkta en önemli hususlardan biri misina seçimidir. Kalitesiz bir misina çoğunlukla takımı kaybetmenize yol açar. EFTTA tarafından onaylanmış gerçek çeker değeriyle kullanıcısına sunulan Sufix Misinalar dünyanın en kaliteli misinaları arasındadır.

 

KALAMAR AVI NASIL YAPILIR?

kalamar_zokası_yozuri

 

Kalamar Avı Nasıl Yapılır? Kalamar avında hangi ekipmananlar kullanılır? Kalamar zokası nedir? En iyi kalamar zokaları nelerdir? Kalamar avı nerede yapılır? Kalamar avında hangi olta kamışı kullanılır? Kalamar avında hangi olta makinesi kullanılır?

LRF BALIKÇILIĞI

lrf_olta_kamis_makine_misina-sahte

 

LRF Balıkçılığı Nasıl Yapılır? LRF Balıkçılığı hangi ekipmanlarla yapılır? Lrf için hangi sahte yemler kullanılır? Lrf için hangi olta kamışı kullanılır? Lrf için hangş olta makinesi kullanılır? Lrf için hangi silikon yemler kullanılır? Lrf için hangi Jighead'ler kullanılır? Lrf ile hangi balıklar yakalanır?

 

ALBASTAR 2913 DROPKING OLTA KAMIŞI

dropking_spin_olta_kamisi

 

Albastar 7-28 Aksiyonlu Dropking Olta Kamışı 3 kg Zorlama Testini Başarıyla Geçti. Spin kamışları arasında uygun fiyata en yüksek performası kullanıcılarına sunmaya hazırlanan Albastar, Dropking Olta Kamışı ile oldukça iddalı...