Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Blog

ALBASTAR 2263 CRITICAL LRF KAMIŞ

alba_crtical_lrf_kamis

2018 yılına damgasını vuran Albastar Critical LRF Olta Kamışı 1.5 kg'lık zorlama testinden başarıyla geçti. Muhteşem karbon kalitesi ,ultra ekonomik fiyatı ve dayanıklı yapısıyla LRF kamışları içerisinde en iddalı ürünler arasına girmeyi başardı.

PENN CONFLICT OLTA MAKİNESİ DRAG TESTİ

penn_conflict_olta_makinesi

Penn, Conflict II Olta Makinesiyle spin makineleri içerisinde şimdiye dek sunduğu en güçlü performans ile en hafif makineyi kullanıcıları ile buluşturdu.

%100 FLOUROCARBON MİSİNA NEDİR? SAHTELERİNDEN NASIL AYRILIR?

sufix_super_21

 

Fluorocarbon misina nedir? Monoflament misinalardan farkı nedir? Fluorocarbon misinaların avantajları nelerdir? Fluorocarbon misina sahtelerinden nasıl ayrılır?

 

KISIK BALIK TEKNİK SERVİS

kısık_balık_teknik_servis

Türkiye’nin alanında en iyi teknik servis imkanını vermekteyiz. Kullanıcıdan kaynaklı olmayan tüm ürünlerde birebir değişim yapmaktayız. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemlerde ise bedelli parça ve bedelsiz teknik servis hizmeti sunmaktayız. İstoç Genel Merkezimizde bulunan teknik servisimiz müşterilerimize en hızlı teknik servis imkanını vermeyi hedefler. Teknik servisimize getirdiğiniz ürünlerimizi aynı gün içinde tamir ederek teslim etmeye çalışmaktayız.

USKUMRU BALIKÇILIĞI

 

uskumru_balikciligi_rıdvan

Uskumru nasıl avlanır? Uskumru avında hangi çapariler kullanılır? Uskumru avında hangi tarz kaç gr kurşun kullanılır? Hangi iğneyle uskumru yakalanır?

JİGGİNG BALIKÇILIĞI

gomoku_koika

Jigging, diğer balık avı yöntemleriyle ulaşamayacağınız derinlikteki büyük balıkları jig adı verilen ağır metal suni yemler yardımıyla cezbetmeye dayanan balıkçılık yöntemidir.

MEPPS KAŞIKLARININ RENK TEKNOLOJİSİ

mepps_renk_teknolojisi

Suyun dışında gördüğünüz renk ile suyun içinde gördüğünüz renk aynı değil. Suyun üç adet filtresi vardır mavi, yeşil ve kahverengimsi-kırmızı. Bu üç filtreye göre balıklar, suyun içindeki nesneleri mavi, yeşil veya kahverengimsi-kırmızı güneş gözlüğü takmış gibi görür. Bununla birlikte, ince bir cam mercek yerine su, kalın bir sıvı mercektir.   

MEPPS KAŞIKLARI BALIKLARI NEDEN VE NASIL CEZBEDER?

 mepps_kasik_1

Balık avında kullanılan sahte yemlerin birçoğu gerçek yemlerin görüntü ve hareketlerini taklit eder. Mepps Kaşıkları yemlik balıkları taklit ederek değil, avlayacağınız balıkların hayatta kalma içgüdüsüne hitap ederek onları cezbeder. 

SIRTI BALIKÇILIĞI

 

sirti_balikciligi_2

Tekne veya bot üzerinde seyir halinde iken yemin ya da sahte balıkların gezdirilerek av yapılmasına dayanan sisteme sırtı balıkçılığı denir. Sırtı balıkçılığı sürtme, sürütme veya seyirtme balıkçılığı olarak farklı isimlerle adlandırılır. Türkiye’nin hem tatlı hem tuzlu sularında rahatlıkla yapılabilir. 

LÜFER BALIKÇILIĞI

lufer_avlama_teknikleri

Balıkçıların gözdesi Lüfer nasıl tutulur? Lüfer Nasıl Avlanır? Lüfer avının sırları nelerdir? Lüfer balıkçılığının yasakları ve asgari boyları nelerdir?