Arama
Flitreler
Kapat

KALİ KUNNAN SPİN OLTA KAMIŞLARI

                    Kali kunnan spin olta kamışları

KALİ KUNNAN SPİN OLTA KAMIŞLARI

Kali Kunnan Spin Olta Kamışları Türkiye'de Kısık balık distibütörlüğünde dört farklı modeli ile sportif ve amatör balıkçılıkla ilgilenenlerin beğenisine sunuldu. Kaymaz eva sapı tutuşta yemde ve av ile mücadelede büyük kolaylık sağlayan özelliğe sahiptir. Yeni nesil fiber teknolojisi ile üretilmiş spin kamışlar dayanıklılık ve hassasiyet testlerinden başarı ile geçmiştir. kali Kunnan spin olta kamışları dayanıklı yapıları, yeni nesil teknolojisiyle hem kaliteli hem de her bütçeye uygundur. Kali Kunnan spin olta kamışı yeni başlayanlar için oldukça idealdir. 

 

Kali Kunnan Genesis Spin Olta Kamışı

Genesis

*40GR-120GR aksiyonlu

*Ağır sahte balık ve metal jiglere uygundur

*Yüksek kaliteli karbon malzeme

*Güçlü ve dayanıklı halka

*Kaymaz eva sap

Kali Kunnan Genesis spin olta kamışı bir çok farklı teknik ve zorlu balıkçılık şartları için tasarlanmıştır. Özellikle uzak mesafe atışa ihtiyacınız olan sularda, ağır sahte balık ve jig kullanımlarında en büyük yardımcınız olacaktır. Yüksek yoğunluklu MH karbondan üretilmiş olan genesis shore jig tarzı avcılıklarda kullanılabilir bir modeldir. Kamış canlı yemli avcılıkta da çok iyi sonuçlar vermektedir.

 

Kali Kunnnan Empoli Spin Olta Kamışı

Empoli

*Sapphire karbon malzemeden üretilmiştir

*15 GR-40 GR Aksiyonludur.

*Medium aksiyon stili kamıştır

*Tek ayaklı seramik halka

*Kaymaz eva sap

Renzo Valieri'nin tasarım stiline sahip Kali Kunnan Empoli spin olta kamışı çok hassas ve çok güçlü bir yapıya sahiptir. Üretiminde sapphire karbon kullanılmış ve bu kamışı çok daha dayanıklı hale getirmiştir. Hem tekneden hem kıyıdan avcılık yaparken sizi yormayacak kadar hafif ve kontrol edilebilecek kadar değerlidir.

 

Kali Kunnnan Stuka Spin Olta Kamışı

 

Stuka

 

*Tech data karbon malzemeden üretilmiştir.

*15 gr-40 gr aksiyonludur

*Tek ayaklı seramik halka

*Kaymaz eva sap

Kali kunnan spin olta kamışı birçok balıkçılık tekniğini ve türünü uygulayabileceğiniz bir kamış modelidir. Karbondan yapılmıştır, ergonomik bir eva tutamağa sahiptir. Seramik halkalar atışlarda misinanızın daha hızlı çıkmasını sağlayacaktır. mükemmel kalite ile üretilmiş olan stuka spin olta kamışı özellikle spin at-çek avcılığına yeni başlayanlar için oldukça uygun bir modeldir.

 

Kali Kunnan Force Spin OLta Kamışı

Force

 

* Medium aksiyon stili kamıştır

* Fiber malzemden üretilmiştir

* 20 gr-40 gr aksiyonludur.

* Tek ayaklı porselen halka

* Kaymaz eva sap

Kali Kunnan Force Spin olta kamışı Fiber malzemeden üretilmiş esnek ve hafif bir modeldir. 20- 60 gramlık aksiyon özelliği sayesinde hem sahte yemle yüzdürmede hem de canlı yemle avcılıkta başarılı bir modeldir. Kaymaz eva sapı hem tutuş da hem yemde hem de av ile mücadelede büyük kolaylık sağlar.

Yorumunuzu bırakın
Yorumlar
26.02.2019 16:59
Shore jig için uygunmudur